Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı
 
 
HAKKIMIZDA  

Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı olarak açılışımızı 12 Mayız 2012 tarihinde yaptık. O günde bu güne yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlere kaliteli hizmetin yanında temiz, sağlıklı ve leziz yemekler sunmanın keyfini yaşıyoruz. Haftanın her günü 09:00-23:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunuyoruz. Rezervasyonlu veya rezervasyonsuz tüm müşterilerimizi geniş ve ferah mekanımızda ağırlıyoruz. Bunun yanında evinde yemek yemek isteyenler için paket servisimiz ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bahçe bölümümüz ile sizlere açık havada yemek yeme imkanı sunuyoruz. Arzu eden müşterilerimize kapalı alanlarımızda hizmetimizi sunuyoruz. Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı olarak siz değerli müşterilerimizin kaliteli vakit geçirmeleri için çocuklarınızın sıkılmadan vakit geçirebileceği oyun alanımızı da hizmetininize sunuyoruz. Özel organizasyonlar yapmak isteyen müşterilerimize de seçtikleri alanda hazırlıklarımızı tamamlayıp en iyi şekilde hizmet ediyoruz.

Kırklareli Bahçe Bursa İskender Kebapçısı olarak sizlere özel günlerinizde yapacağınız organizasyonlarda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Gerek bahçe bölümümüzde gerekse kapalı alanlarımızda sizin seçeceğiniz alanlarda sizin için hazırlıklarımızı yapıp kusursuz hizmetimizle sizi ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı olarak bizim için birinci öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizleride bu ilke doğrultusunda en iyi şekilde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

  Copyright © 2015 Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı Webmaster  
Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı Facebook Sayfası Kırklareli Bahçeli Bursa İskender Kebapçısı Foursquare Sayfası